De ELO lijst is de interne ELO lijst. De FIDE en KNSB ratings worden niet meegenomen bij de vaststelling van deze rating.

Schaakclub Dordrecht, Winter competitie 2019-2020

ELO rating lijst na ronde 4


Pl NaamClubratingW/V 
 
1Timmermans, M.A. (Mark) 2391,8-09,2 
2Krul, R. (Rene) 2208,300,0 
3Boer, L. den (Lennard) 2159,319,2 
4Wilde, R. de (Rik) 2147,0-11,9 
5Hennekes, J. (Jacques) 2033,809,3 
6Koppelaar, V. (Victor) 2003,521,4 
7Pluymert, P.W. (Piet) 1977,5-26,1 
8Jong, J. de (Joop) 1967,3-05,7 
9Keeken, R. van (Roland) 1961,709,7 
10Vogelesang, S. (Sander) 1961,314,5 
11Oevelen, P. van (Peter) 1933,418,8 
12Oliemans, C. (Cor) 1907,2-02,7 
13Doorn, X. van (Xander) 1893,3-41,7 
14Versloot, J.W. (Jan Willem) 1889,816,4 
15Jiskoot, L. (Laurens) 1882,113,6 
16Apon, H. (Iwahn) 1879,3-11,6 
17Griend, J. van de (Johan) 1857,301,9 
18Sitton, B. (Ben) 1854,4-18,8 
19Slagboom, T. (Ton) 1854,000,0 
20Jong, R de (Roel) 1851,100,0 
21Blommestein, V. van (Victor) 1840,3-03,7 
22Vos, M. (Martijn) 1837,000,0 
23Timmermans, H.J. (Henk) 1836,331,5 
24Wilde-Schakel, L. de (Lemmy) 1824,500,0 
25Berrevoets, H. (Hans) 1818,1-08,2 
26Bruin, W.J. de (Wouter) 1808,7-15,4 
27Timmermans, A.L. (Adri) 1802,107,3 
28Boer, M.F. den (Marcel) 1796,802,7 
29Jiskoot, Th.E. (Theo) 1795,1-01,3 
30Heeren, A. van (Arie) 1778,531,4 
31Rijneveen, M. (Martijn) 1750,120,7 
32Dwars, C. (Conchita) 1738,611,7 
33Pluymert, M. (Marcel) 1736,0-10,9 
34Abee, K. (Koos) 1729,8-13,3 
35Laar, J.C.A. van de (John) 1729,8-14,6 
36Jelier, R. (Rick) 1721,4-14,2 
37Hoff, C.D. van 't (Kees) 1711,930,2 
38Jongeneel, W. (Wim) 1706,2-14,0 
39Geus, T. de (Timon) 1698,000,0 
40Weert, G. van der (Gerben) 1647,215,2 
41Soeterbroek, J. (Jaimy) 1636,629,1 
42Veen, M van der (Michiel) 1629,9-15,0 
43Schot, P. (Peter) 1625,0-08,9 
44Grootheest, A. van (Arend) 1621,5-03,2 
45Noort, W. van (Wim) 1620,4-17,1 
46Hoek, T. van (Thijs) 1594,5-14,0 
47Wingerden, E. van (Erwin) 1587,9-00,1 
48Hobe, T. (Ton) 1580,616,8 
49Visser, T. (Theo) 1548,217,5 
50Slotboom, T. (Teus) 1545,401,8 
51Maertelaere, A. de (Anton) 1539,717,8 
52Schreuder, P.J. (Hans) 1532,510,7 
53Groot, B.D. (Dick) 1530,6-32,8 
54Zwartjes, G. (Gert) 1524,7-05,7 
55Haren, O.C. van (Otto) 1487,4-28,7 
56Manen, B. van (Bert) 1465,400,0 
57Nugteren, D. (Dick) 1446,613,9 
58Bonninga, A. (Anko) 1429,2-02,0 
59Monster, H. (Henk) 1428,115,8 
60Barends, H. (Henk) 1385,809,6 
61Kraaij, J. (Johan) 1373,2-26,8 
62Boersma, J. A. (Hans) 1336,3-07,3 
63Vliet, W. van (Wim) 1281,9-24,8 
64Fafie, P. (Peter) 1270,0-05,1 
65Herk, R. van (Robert) 1214,4-27,6 
66Mulder, R (Rien) 1205,033,9 
67Vries, E. de (Edward) 1189,1-19,8 
68Vossen, C. (Cor) 1178,437,2 
69Harms, A. (Aart) 1098,8-36,5 
70Dijk, J. van (Johan) 1082,426,4 
71Poort, L. (Lennahrt) 1050,609,3 
72Reijenga, J. (Jan) 1002,702,2 
73Rudorf, R. (Karsten) 893,3-35,5 
74Berg, T. van den (Tobias) 869,616,8