De ELO lijst is de interne ELO lijst. De FIDE en KNSB ratings worden niet meegenomen bij de vaststelling van deze rating.

Schaakclub Dordrecht, Voorjaarscompetitie deel 2-2022

ELO rating lijst na ronde 3


Pl NaamClubratingW/V 
 
1Boer, L. den (Lennard) 2129,805,2 
2Hennekes, J. (Jacques) 2029,8-05,8 
3Pluymert, P.W. (Piet) 2023,015,6 
4Versloot, J.W. (Jan Willem) 1922,900,0 
5Koppelaar, V. (Victor) 1920,6-12,9 
6Jong, J. de (Joop) 1906,2-28,1 
7Sitton, B. (Ben) 1894,7-02,2 
8Oliemans, C. (Cor) 1894,400,0 
9Blommestein, V. van (Victor) 1855,612,5 
10Bruin, W.J. de (Wouter) 1853,504,2 
11Berrevoets, H. (Hans) 1841,907,1 
12Griend, J. van de (Johan) 1841,5-11,3 
13Boer, M.F. den (Marcel) 1799,921,0 
14Jiskoot, Th.E. (Theo) 1786,3-20,3 
15Slagboom, T. (Ton) 1784,000,0 
16Timmermans, A.L. (Adri) 1773,300,0 
17Laar, J.C.A. van de (John) 1761,805,9 
18Timmermans, H.J. (Henk) 1754,800,0 
19Geus, T. de (Timon) 1746,617,0 
20Rijneveen, M. (Martijn) 1739,0-36,3 
21Dwars, C. (Conchita) 1730,700,4 
22Heeren, A. van (Arie) 1728,0-11,0 
23Pluymert, M. (Marcel) 1688,700,0 
24Veen, M van der (Michiel) 1673,245,0 
25Hobe, T. (Ton) 1638,346,0 
26Hoff, C.D. van 't (Kees) 1629,6-36,4 
27Noort, W. van (Wim) 1626,900,0 
28Wingerden, E. van (Erwin) 1598,6-14,5 
29Grootheest, A. van (Arend) 1590,1-08,0 
30Verhaar, N. (Niels) 1575,834,3 
31Maertelaere, A. de (Anton) 1561,231,4 
32Schreuder, P.J. (Hans) 1539,8-13,5 
33Zwartjes, G. (Gert) 1537,2-15,5 
34Slotboom, T. (Teus) 1535,9-29,8 
35Groot, B.D. (Dick) 1522,3-03,6 
36Maciejowski, P. (Piotr) 1466,5-23,4 
37Jadoenath, R. (Ramesh) 1455,510,9 
38Landsmeer, P. (Paul) 1444,904,6 
39Nugteren, D. (Dick) 1430,915,6 
40Bonninga, A. (Anko) 1381,019,8 
41Barends, H. (Henk) 1376,200,0 
42Dubbeld, J. (Joran) 1363,8-34,6 
43Fafie, P. (Peter) 1341,206,9 
44Vliet, W. van (Wim) 1329,620,9 
45Bouwmeester, P. (Tim) 1292,000,0 
46Vries, E. de (Edward) 1256,822,1 
47Boersma, J. A. (Hans) 1234,6-37,1 
48Poort, L. (Lennahrt) 1073,535,9 
49Reijenga, J. (Jan) 1009,3-18,5 
50Bruin, T. de (Tim) 999,5-19,7