De ELO lijst is de interne ELO lijst. De FIDE en KNSB ratings worden niet meegenomen bij de vaststelling van deze rating.

Schaakclub Dordrecht, Najaarscompetitie 2022

ELO rating lijst na ronde 3


Pl NaamClubratingW/V 
 
1Timmermans, M.A. (Mark) 2331,000,0 
2Boer, L. den (Lennard) 2191,4-04,8 
3Hennekes, J. (Jacques) 2166,303,8 
4Wilde, R. de (Rik) 2088,800,0 
5Pluymert, P.W. (Piet) 2032,3-01,6 
6Sitton, B. (Ben) 1936,901,4 
7Jong, J. de (Joop) 1919,310,6 
8Versloot, J.W. (Jan Willem) 1904,816,9 
9Koppelaar, V. (Victor) 1901,0-10,6 
10Keeken, R. van (Roland) 1882,000,0 
11Griend, J. van de (Johan) 1874,409,3 
12Slagboom, T. (Ton) 1824,000,0 
13Oliemans, C. (Cor) 1817,212,9 
14Blommestein, V. van (Victor) 1817,1-19,8 
15Berrevoets, H. (Hans) 1814,7-13,5 
16Geus, T. de (Timon) 1806,1-01,0 
17Boer, M.F. den (Marcel) 1796,0-00,5 
18Timmermans, A.L. (Adri) 1791,2-00,8 
19Laar, J.C.A. van de (John) 1786,001,4 
20Bruin, W.J. de (Wouter) 1783,3-21,2 
21Jiskoot, Th.E. (Theo) 1775,100,8 
22Dwars, C. (Conchita) 1764,3-23,8 
23Noort, W. van (Wim) 1729,315,2 
24Veen, M van der (Michiel) 1722,1-17,0 
25Hobe, T. (Ton) 1708,900,0 
26Timmermans, H.J. (Henk) 1704,800,0 
27Heeren, A. van (Arie) 1688,315,7 
28Pluymert, M. (Marcel) 1642,326,3 
29Verhaar, N. (Niels) 1635,015,3 
30Rijneveen, M. (Martijn) 1632,200,0 
31Hoff, C.D. van 't (Kees) 1629,0-05,8 
32Maertelaere, A. de (Anton) 1594,0-32,0 
33Zwartjes, G. (Gert) 1587,116,7 
34Wingerden, E. van (Erwin) 1582,918,0 
35Velde, H. van de (Harrie) 1543,7-06,3 
36Grootheest, A. van (Arend) 1538,903,4 
37Schreuder, P.J. (Hans) 1515,030,5 
38Groot, B.D. (Dick) 1494,0-03,1 
39Bonninga, A. (Anko) 1480,222,8 
40Landsmeer, P. (Paul) 1462,1-24,3 
41Nugteren, D. (Dik) 1431,1-30,6 
42Monster, H. (Henk) 1427,6-00,9 
43Haren, O.C. van (Otto) 1424,900,0 
44Slotboom, T. (Teus) 1421,5-12,3 
45Prijs, X. (Xander) 1386,309,3 
46Dubbeld, J. (Joran) 1351,7-35,2 
47Vliet, W. van (Wim) 1316,0-09,0 
48Barends, H. (Henk) 1306,200,0 
49Velde (j), M. van de (Matthijs) 1300,436,9 
50Boersma, J. A. (Hans) 1245,000,0 
51Vries, E. de (Edward) 1235,0-03,2 
52Bouwmeester, P. (Tim) 1224,322,3 
53Poort, L. (Lennahrt) 1014,8-38,4 
54Bruin, T. de (Tim) 969,3-05,7 
55Reijenga, J. (Jan) 942,013,3 
56Mol (j), B. (Bjorn) 914,918,3