De ELO lijst is de interne ELO lijst. De FIDE en KNSB ratings worden niet meegenomen bij de vaststelling van deze rating.

Schaakclub Dordrecht, Winter competitie 2019-2020

ELO rating lijst na ronde 3


Pl NaamClubratingW/V 
 
1Timmermans, M.A. (Mark) 2391,8-09,2 
2Krul, R. (Rene) 2208,300,0 
3Boer, L. den (Lennard) 2151,911,9 
4Wilde, R. de (Rik) 2147,0-11,9 
5Hennekes, J. (Jacques) 2035,210,6 
6Koppelaar, V. (Victor) 2002,120,1 
7Pluymert, P.W. (Piet) 1984,8-18,8 
8Keeken, R. van (Roland) 1961,709,7 
9Vogelesang, S. (Sander) 1961,314,5 
10Jong, J. de (Joop) 1955,0-18,0 
11Oevelen, P. van (Peter) 1933,418,8 
12Doorn, X. van (Xander) 1909,9-25,1 
13Oliemans, C. (Cor) 1907,2-02,7 
14Apon, H. (Iwahn) 1891,600,7 
15Versloot, J.W. (Jan Willem) 1873,2-00,2 
16Jiskoot, L. (Laurens) 1868,700,2 
17Griend, J. van de (Johan) 1857,301,9 
18Sitton, B. (Ben) 1857,0-16,2 
19Slagboom, T. (Ton) 1854,000,0 
20Jong, R de (Roel) 1851,100,0 
21Blommestein, V. van (Victor) 1842,5-01,6 
22Vos, M. (Martijn) 1837,000,0 
23Timmermans, H.J. (Henk) 1836,331,5 
24Berrevoets, H. (Hans) 1831,405,2 
25Wilde-Schakel, L. de (Lemmy) 1824,500,0 
26Bruin, W.J. de (Wouter) 1813,1-10,9 
27Timmermans, A.L. (Adri) 1802,107,3 
28Boer, M.F. den (Marcel) 1794,100,0 
29Jiskoot, Th.E. (Theo) 1793,0-03,4 
30Heeren, A. van (Arie) 1778,531,4 
31Abee, K. (Koos) 1745,302,2 
32Pluymert, M. (Marcel) 1736,3-10,6 
33Rijneveen, M. (Martijn) 1734,705,3 
34Laar, J.C.A. van de (John) 1729,5-14,9 
35Dwars, C. (Conchita) 1727,400,5 
36Jelier, R. (Rick) 1722,1-13,5 
37Hoff, C.D. van 't (Kees) 1707,525,8 
38Jongeneel, W. (Wim) 1705,5-14,8 
39Geus, T. de (Timon) 1698,000,0 
40Weert, G. van der (Gerben) 1647,215,2 
41Veen, M van der (Michiel) 1646,001,1 
42Schot, P. (Peter) 1636,202,2 
43Noort, W. van (Wim) 1622,2-15,2 
44Soeterbroek, J. (Jaimy) 1620,513,0 
45Grootheest, A. van (Arend) 1608,7-16,1 
46Hoek, T. van (Thijs) 1594,5-14,0 
47Wingerden, E. van (Erwin) 1589,801,7 
48Hobe, T. (Ton) 1578,715,0 
49Slotboom, T. (Teus) 1558,214,7 
50Visser, T. (Theo) 1546,415,6 
51Maertelaere, A. de (Anton) 1525,803,8 
52Zwartjes, G. (Gert) 1524,7-05,7 
53Schreuder, P.J. (Hans) 1522,701,0 
54Groot, B.D. (Dick) 1518,1-45,3 
55Haren, O.C. van (Otto) 1501,3-14,8 
56Manen, B. van (Bert) 1465,400,0 
57Nugteren, D. (Dick) 1459,126,4 
58Monster, H. (Henk) 1428,115,8 
59Bonninga, A. (Anko) 1415,4-15,8 
60Barends, H. (Henk) 1395,619,4 
61Kraaij, J. (Johan) 1387,0-13,0 
62Boersma, J. A. (Hans) 1322,4-21,2 
63Vliet, W. van (Wim) 1295,8-11,0 
64Fafie, P. (Peter) 1273,0-02,1 
65Herk, R. van (Robert) 1237,5-04,5 
66Vries, E. de (Edward) 1206,0-02,9 
67Mulder, R (Rien) 1202,030,9 
68Vossen, C. (Cor) 1161,520,3 
69Harms, A. (Aart) 1098,8-36,5 
70Dijk, J. van (Johan) 1082,426,4 
71Poort, L. (Lennahrt) 1027,5-13,8 
72Reijenga, J. (Jan) 992,4-08,1 
73Rudorf, R. (Karsten) 893,3-35,5 
74Berg, T. van den (Tobias) 879,927,1