De ELO lijst is de interne ELO lijst. De FIDE en KNSB ratings worden niet meegenomen bij de vaststelling van deze rating.

Schaakclub Dordrecht, Winter competitie 2019-2020

ELO rating lijst na ronde 10


Pl NaamClubratingW/V 
 
1Timmermans, M.A. (Mark) 2395,2-05,8 
2Krul, R. (Rene) 2196,8-11,5 
3Boer, L. den (Lennard) 2178,238,2 
4Wilde, R. de (Rik) 2155,3-03,5 
5Hennekes, J. (Jacques) 2006,1-18,5 
6Pluymert, P.W. (Piet) 1998,8-04,8 
7Koppelaar, V. (Victor) 1987,105,1 
8Vogelesang, S. (Sander) 1977,130,3 
9Jong, J. de (Joop) 1971,9-01,1 
10Keeken, R. van (Roland) 1961,709,7 
11Oevelen, P. van (Peter) 1933,418,8 
12Jiskoot, L. (Laurens) 1902,433,8 
13Versloot, J.W. (Jan Willem) 1900,426,9 
14Apon, H. (Iwahn) 1890,4-00,5 
15Doorn, X. van (Xander) 1888,4-46,6 
16Oliemans, C. (Cor) 1881,3-28,6 
17Slagboom, T. (Ton) 1854,000,0 
18Timmermans, A.L. (Adri) 1854,059,2 
19Timmermans, H.J. (Henk) 1853,048,2 
20Jong, R de (Roel) 1851,100,0 
21Griend, J. van de (Johan) 1840,0-15,5 
22Sitton, B. (Ben) 1837,1-36,1 
23Vos, M. (Martijn) 1837,000,0 
24Wilde-Schakel, L. de (Lemmy) 1824,500,0 
25Bruin, W.J. de (Wouter) 1816,6-07,4 
26Berrevoets, H. (Hans) 1810,7-15,6 
27Boer, M.F. den (Marcel) 1800,306,2 
28Blommestein, V. van (Victor) 1796,8-47,2 
29Rijneveen, M. (Martijn) 1767,938,5 
30Dwars, C. (Conchita) 1760,133,2 
31Pluymert, M. (Marcel) 1755,308,4 
32Hoff, C.D. van 't (Kees) 1747,666,0 
33Jiskoot, Th.E. (Theo) 1745,9-50,4 
34Laar, J.C.A. van de (John) 1740,8-03,6 
35Heeren, A. van (Arie) 1740,0-07,1 
36Abee, K. (Koos) 1736,2-07,0 
37Jelier, R. (Rick) 1703,0-32,6 
38Geus, T. de (Timon) 1698,000,0 
39Soeterbroek, J. (Jaimy) 1680,172,7 
40Jongeneel, W. (Wim) 1671,9-48,4 
41Grootheest, A. van (Arend) 1650,826,1 
42Weert, G. van der (Gerben) 1635,403,4 
43Veen, M van der (Michiel) 1628,1-16,7 
44Schot, P. (Peter) 1622,9-11,1 
45Noort, W. van (Wim) 1615,3-22,2 
46Wingerden, E. van (Erwin) 1601,613,6 
47Hoek, T. van (Thijs) 1594,5-14,0 
48Schreuder, P.J. (Hans) 1570,148,4 
49Maertelaere, A. de (Anton) 1567,645,7 
50Hobe, T. (Ton) 1557,6-06,2 
51Slotboom, T. (Teus) 1534,5-09,1 
52Groot, B.D. (Dick) 1529,7-33,7 
53Haren, O.C. van (Otto) 1487,4-28,7 
54Visser, T. (Theo) 1485,8-44,9 
55Zwartjes, G. (Gert) 1483,6-46,9 
56Manen, B. van (Bert) 1465,400,0 
57Monster, H. (Henk) 1443,431,1 
58Bonninga, A. (Anko) 1425,2-06,0 
59Nugteren, D. (Dick) 1414,5-18,2 
60Barends, H. (Henk) 1391,815,6 
61Kraaij, J. (Johan) 1387,2-12,8 
62Boersma, J. A. (Hans) 1354,210,5 
63Fafie, P. (Peter) 1293,718,6 
64Vliet, W. van (Wim) 1257,1-49,6 
65Mulder, R (Rien) 1222,751,6 
66Herk, R. van (Robert) 1219,2-22,9 
67Vossen, C. (Cor) 1189,248,1 
68Vries, E. de (Edward) 1182,3-26,6 
69Harms, A. (Aart) 1094,3-41,0 
70Dijk, J. van (Johan) 1082,426,4 
71Poort, L. (Lennahrt) 1040,7-00,6 
72Otter, A. den (Alexander) 1019,819,8 
73Reijenga, J. (Jan) 1003,803,3 
74Abdirahman, M. (Mustafa) 984,6-15,4 
75Telli, K. (Kaan) 979,8-20,2 
76Rudorf, R. (Karsten) 893,3-35,5 
77Berg, T. van den (Tobias) 869,616,8