De competitie ranglijst toont de stand binnen de herfst-, winter- en voorjaarscompetitie. Deelnemers aan het Kampioenschap van Schaakclub Dordrecht (ofwel de Kroongroep) worden op deze lijst getoond met een "K". Spelers die buiten mededinging aan de competitie meedoen worden aangegeven met een "*".

Schaakclub Dordrecht, Totaal stand kampioensgroep


 Naam12345678Total
1Boer, L. den (Lennard).1..1114
2Timmermans, M.A. (Mark)..10,5.113,5
3Wilde, R. de (Rik)0..110,5.2,5
4Vogelesang, S. (Sander).0.1..12
5Jong, J. de (Joop).0,5001..1,5
6Hennekes, J. (Jacques)0.0.0.11
7Krul, R. (Rene)000,5....0,5
8Doorn, X. van (Xander)00.0.0.0


Schaakclub Dordrecht, Winter competitie 2019-2020

Competitie ranglijst na ronde 10, Groep nummer 0


PL NaamCPPntPartijen% 
 
1Jong, J. de (Joop) 2003,06,01060,0 
2Boer, L. den (Lennard) 2251,74,04100,0 
3Hennekes, J. (Jacques) 2003,43,0742,9 
4 Timmermans, M.A. (Mark) 2421,02,5383,3 
5 Vogelesang, S. (Sander) 1967,42,02100,0 
6 Wilde, R. de (Rik) 2147,21,0250,0 
7 Doorn, X. van (Xander) 1854,21,0616,7 
8 Krul, R. (Rene) 2118,30,010,0 


Schaakclub Dordrecht, Winter competitie 2019-2020

Competitie ranglijst na ronde 10, Groep nummer 1


PL NaamCPPntPartijen% 
 
1Koppelaar, V. (Victor) 2007,54,0757,1 
2Pluymert, P.W. (Piet) 1998,72,5550,0 
3Timmermans, A.L. (Adri) 1929,04,5675,0 
4 Versloot, J.W. (Jan Willem) 1927,34,5856,3 
5 Jiskoot, L. (Laurens) 1925,64,5764,3 
6 Apon, H. (Iwahn) 1909,93,5750,0 
7 Timmermans, H.J. (Henk) 1901,33,5487,5 
8 Oliemans, C. (Cor) 1872,72,0633,3 
9 Boer, M.F. den (Marcel) 1836,52,5550,0 
10 Griend, J. van de (Johan) 1834,63,5843,8 
11 Bruin, W.J. de (Wouter) 1818,64,0850,0 
12 Berrevoets, H. (Hans) 1814,83,0742,9 
13 Sitton, B. (Ben) 1807,33,0933,3 
14 Pluymert, M. (Marcel) 1771,44,5950,0 
15 Blommestein, V. van (Victor) 1759,62,5831,3 
16 Heeren, A. van (Arie) 1752,93,5750,0 
17 Jiskoot, Th.E. (Theo) 1695,52,5831,3 


Schaakclub Dordrecht, Winter competitie 2019-2020

Competitie ranglijst na ronde 10, Groep nummer 2


PL NaamCPPntPartijen% 
 
1Hoff, C.D. van 't (Kees) 1843,65,5778,6 
2Rijneveen, M. (Martijn) 1825,94,5764,3 
3Dwars, C. (Conchita) 1803,76,51065,0 
4 Soeterbroek, J. (Jaimy) 1772,85,5778,6 
5 Abee, K. (Koos) 1763,95,0955,6 
6 Laar, J.C.A. van de (John) 1747,22,5550,0 
7 Grootheest, A. van (Arend) 1696,94,0666,7 
8 Jelier, R. (Rick) 1650,42,0633,3 
9 Noort, W. van (Wim) 1647,03,0650,0 
10 Jongeneel, W. (Wim) 1643,52,5831,3 
11 Maertelaere, A. de (Anton) 1638,16,0875,0 
12 Schreuder, P.J. (Hans) 1634,67,0977,8 
13 Schot, P. (Peter) 1631,93,5843,8 
14 Wingerden, E. van (Erwin) 1615,22,5462,5 
15 Veen, M van der (Michiel) 1591,52,5641,7 
16 Hobe, T. (Ton) 1567,03,5843,8 
17 Slotboom, T. (Teus) 1550,73,0742,9 
18 Groot, B.D. (Dick) 1518,73,0837,5 
19 Visser, T. (Theo) 1454,73,5938,9 


Schaakclub Dordrecht, Winter competitie 2019-2020

Competitie ranglijst na ronde 10, Groep nummer 3


PL NaamCPPntPartijen% 
 
1Bonninga, A. (Anko) 1454,94,0850,0 
2Kraaij, J. (Johan) 1406,13,0650,0 
3Barends, H. (Henk) 1396,62,5550,0 
4 Nugteren, D. (Dick) 1386,34,01040,0 
5 Fafie, P. (Peter) 1380,46,0875,0 
6 Boersma, J. A. (Hans) 1374,44,0850,0 
7 Mulder, R (Rien) 1298,95,5868,8 
8 Vossen, C. (Cor) 1213,44,0580,0 
9 Herk, R. van (Robert) 1208,14,0850,0 
10 Vliet, W. van (Wim) 1207,40,5510,0 
11 Vries, E. de (Edward) 1170,63,0837,5 
12 Harms, A. (Aart) 1081,14,0944,4 
13 Poort, L. (Lennahrt) 1062,52,5641,7 
14 Otter, A. den (Alexander) 1039,51,01100,0 
15 Reijenga, J. (Jan) 981,94,01040,0 
16 Telli, K. (Kaan) 952,30,020,0 
17 Abdirahman, M. (Mustafa) 919,70,020,0 
18 Rudorf, R. (Karsten) 778,90,050,0 


Schaakclub Dordrecht, Winter competitie 2019-2020

Buiten mededinging


* Keeken, R. van (Roland) 1922,01,01100,0 
* Oevelen, P. van (Peter) 1902,11,01100,0 
* Slagboom, T. (Ton) 1774,00,00,0 
* Jong, R de (Roel) 1771,10,00,0 
* Vos, M. (Martijn) 1757,00,00,0 
* Wilde-Schakel, L. de (Lemmy) 1744,50,00,0 
* Weert, G. van der (Gerben) 1618,81,0250,0 
* Geus, T. de (Timon) 1618,00,00,0 
* Hoek, T. van (Thijs) 1510,60,010,0 
* Zwartjes, G. (Gert) 1402,41,0425,0 
* Monster, H. (Henk) 1444,03,5487,5 
* Haren, O.C. van (Otto) 1438,70,020,0 
* Manen, B. van (Bert) 1385,40,00,0 
* Dijk, J. van (Johan) 1048,92,02100,0 
* Berg, T. van den (Tobias) 878,22,5462,5