Admin
Interne competitie 27 juni 2026

Tropisch snelschaken

Door Wouter de Bruin

Afgelopen dinsdag was het lekker warm in de Crabbehoeve. Bij het snelschaken werd daarom voor een deel uitgeweken naar buiten. Indelingen en uitslagen verschenen op de TV dankzij een goede kabel en afstandsbediening (waarvoor dank Adri en Penningmeester). Onderstaand de uitslag van deze ronde, waarvan de resultaten al zijn verstuurd naar de KNSB.

Let niet op de rating kolommen. Een opmerkende deelnemer zag voordat de avond startte dat deze gebaseerd zijn op rapid ratinglijst, en bovendien zijn de Sevilla (indelingsprogramma) berekeningen niet zoals die van de KNSB.

#NaamAant. PartijenWRVScoreW/ZW/Z streakWPSBRating (Sevilla)TPR (Sevilla)Start Rating
1Jacques Hennekes118309,51-167,556,75208321872057
2Jan Willem Versloot119029,0-1-171,055,50204021162015
3Piet Pluymert118128,51164,543,75201920751999
4Victor Koppelaar116237,01170,039,75192819601912
5Wouter De Bruin116237,0-1-168,537,75192919371923
6Harrie Van de Velde115246,01261,525,50185318401855
7Martijn Rijneveen116056,01159,527,50175818461723
8Jan Van Genderen116056,01159,524,00180718621789
9Adri Timmermans115155,5-1-167,024,25189718241923
10Wilco Van de Velde104155,50166,024,25181618160
11Matthijs Van de Velde114345,5-1-257,524,25187718391889
12Rinus Bom115065,01161,022,50171418251677
13Jacques Malschaert114255,0-1-156,517,00181817661839
14Otto Van Haren114164,5-1-152,516,50172317261724
15Teus Sr Slotboom114074,01153,012,50169417111690
16Krijn-Joost Nunnikho…112363,5-1-155,013,00170116761715
17Johan Van de Griend112182,5-1158,56,50180216051878
18Gert-Jan Tinke1000101,00-152,04,50147710161512
19Björn Mol20020,00139,00,00107210720