Admin
Diversen 29 augustus 2026

SCD successen op PK RSB

Door Ton Slagboom

Een 6-tal leden speelden mee op het PK RSB en HOE.. Allereerst felicitaties aan de Kampioen van de B-groep Johan van de Griend natuurlijk! Zeer opvallend dat liefst de helft van de Top-10 uit onze leden bestond: Adri Timmermans (4e op WP maar wel prijs), Wilco van de Velde (bijna 1900 TPR, aanwinst in de KNSB), Arie van Heeren en Jan de Jong (beide mooie plusscores). Onze eigen Hans Berrevoets was natuurlijk weer supersnel om het succes van Johan “Dordrecht en Sliedrecht” op Dordrecht.net te melden. Info: https://r-s-b.nl/nieuws/stand-rsb-pk-en-rsb-open-2026-groep-b/

In de A-groep kon Matthijs van de Velde na zijn fraaie winst de 1e ronde helaas geen potten breken. Eindelijk een toernooi waar we met een dikke plus TPR eindigden..

https://www.dordrecht.net/nieuws/124472/johan-van-de-griend-van-dordrecht-en-sliedrecht-persoonlijk-b-kampioen-van-distrikt

PK RSB 2026Gr.ELOTegenTPR+/-PuntN%
Johan v.d. GriendB1826179320232305,5779%
Adri TimmermansB1875178119741934,5675%
Wilco v.d. VeldeB1700174318921493,5570%
Arie van HeerenB1777175818601024,5764%
Jan de JongB176317401790504757%
Matthijs v.d. VeldeA193319391746-1931,5625%
SCD Totalen18121792188189243862%