Admin
Nieuws 17 juli 2021

Online Kampioen Jacques Hennekes

Door Ton Slagboom

Na de geslaagde BBQ afgelopen dinsdag met liefst 25 leden hebben jullie de einduitslag van het SCD Lichess Kampioenschap nog te goed. Zoals door de organisatie (bedankt Kees, Martijn & Hans) al aangeven werden na de 3 ‘voorronden’ op de slotavond 2 groepen geformeerd. Die werden beide gewonnen door clubleden. De hoofdgroep was weer een prooi voor ‘kannibaal’ (knipoog naar Tour de France) Jacques Hennekes, de B-groep werd een prooi voor Gerben van de Weert. We kunnen terugzien op een geslaagde zomercompetitie in totaal 19 deelnemers, inclusief 6 gastschakers met o.a. ex-lid Ronald.

RSCD Lichess Kamp.ntprptpar%g
1Jacques Hennekes122973,5570%1
2Iwahn Apon221862,5463%1
3Timon de Geus321852450%1
4Piet Pluymert420912,5550%1
5Johan v.d. Griend520372540%1
6Milamber72618661,5530%1
7CharlesKuijpers1
8Hans Berrevoets1
9Ben Sitton1
10Ronald_Ditmer1
11Gerben v.d. Weert119423475%2
12johnd444220453475%2
13Kees van ‘t Hoff317812450%2
14Teus Slotboom414841425%2
15Otto van Haren515561333%2
16ikanlaut61500010%2
17Henk Timmermans2
18Bjorn_Mol2
19Jaap19912
121914244850%