Admin
Nieuws 17 juni 2023

Eindranglijsten Snel en Rapid

Door Ton Slagboom

Zoals gezegd hadden jullie de eindranglijsten van de Snel- en Rapid Competitie te goed. Het was een prachtig seizoen met in totaal liefst 51(!) deelnemers.  Bij het snelschaak was Jan Willem Versloot de enige die alle 6 ronden meespeelde, bij het Rapid waren dat winnaar Hans Schreuder (hulde) en Ton Hobe.

Nr.Ranglijst Snel Groep 1rangTotaal%n
1Jacques Hennekes2,041,575%5
2Ben Sitton2,836,569%5
3Victor Koppelaar4,026,065%4
4Lennard den Boer4,019,068%3
5Timon de Geus4,526,563%4
6Jan Willem Versloot5,334,554%6
7Johan van de Griend5,524,551%5
8Wouter de Bruin7,126,047%5
9John van de Laar7,517,047%3
10Otto van Haren8,824,544%5
11Teus Slotboom10,315,538%4
12Harrie van de Velde11,317,037%4
13Matthijs van de Velde12,314,030%4
14Rany Zuhairy13,09,030%3
15Joppe Aarden15,75,515%3
*Dirk Pulles1,010,595%1
*Mark Timmermans1,015,0100%1
*Adel Omearat2,012,080%1
*Wijnand den Dekker4,07,064%1
*Piet Pluymert4,08,067%1
*Remco van Vaalen5,07,064%1
*Niels Verhaar6,011,558%2
*Adri Timmermans6,510,544%2
*Cor Oliemans7,52,531%1
*Martijn Rijneveen8,04,550%1
*Vitja Nosa12,05,033%1
*Walter van ‘t Hof13,03,020%1
*Gert-Jan Tinke14,04,021%2
29Sacha Lachmann14,00,00%1
Nr.Ranglijst Snel Groep 2rangTotaal%n
1Teus Slotboom1,07,594%1
2Wouter de Bruin1,56,086%1
3Niels Verhaar1,812,583%2
4Harrie van de Velde3,011,577%2
5Walter van ‘t Hof4,06,075%1
6Rany Zuhairy4,89,060%2
7Matthijs van de Velde5,87,550%2
8Martijn Rijneveen6,04,556%1
9Tim Bouwmeester6,52,029%1
10Tim de Bruin6,52,029%1
11Gert Jan Tinke8,02,025%1
12Bjorn Mol8,52,517%2
Nr.Ranglijst RapidrangTotaal%n
1Hans Schreuder1,825,078%6
2Ton Hobe2,520,564%6
3Paul Landsmeer3,515,068%4
4Theo Jiskoot3,711,065%3
5Anton de Maertelaere3,815,562%5
6Xander Prijs4,78,557%3
7Arie van Heeren5,09,563%3
8Gert Zwartjes6,78,550%3
9Daan de Winter8,07,047%3
10Edward de Vries8,56,030%4
11Jan Reyenga9,35,019%5
*Dick Groot4,07,563%2
*Erwin van Wingerden4,04,564%1
*Arend van Grootheest4,56,060%2
*Sascha Lachman5,55,033%2
*Wim van Noort6,01,530%1
*Casper v. Schaardenburd8,03,060%1
*Lennart Poort9,53,535%2
*Henk Monster10,01,010%2
*Rob Sprangers10,02,020%2
*Bjorn Mol12,01,530%1
22Joppe Aarden13,01,020%1