Admin
Nieuws 27 december 2016

11e Hoogendoorn toernooi succesvol

Door Ton Slagboom

Met een opkomst van 53 spelers was het 11e Hoogendoorn toernooi, nu voor het eerst in eigen beheer door de SCD, al op voorhand een succes. Zeker omdat we o.a. deelnemers uit Duitsland, België, een trio uit Haarlem en een heuse FM uit Tilburg mochten verwelkomen.

Winnaar werd, met 7 uit 7 (!), dan ook die FM met ELO 2208: de sympathieke Frans Konings. Het erepodium werd verder opgevuld door Erik v. Esterik (Zeist) en Gijs v. Dongen (Overschie).

Die laatste speelde een sterk toernooi door o.a. onze eigen Lennard te verslaan en ook een gooi te doen naar de ratingprijs. Die bleef echter in Dordrecht dankzij een ouderwets op dreef zijnde John van Waardenberg (DWD). John tikte als vijfde aan met een superscore van 5,5 uit 7 !

Voorzitter Arend van Grootheest reikte ook nog prijzen uit aan de nummers  10,20,30 en 40 zijnde Jimmy Geboers, Hans Uittenboogaard, fotograaf Thijs van Hoek en Bob Ameling. Bovendien werden de dame Henrieke van der Knijff, ‘poedel’ Aart Harms en laagste ELO Rene Kooijmans niet vergeten. Tot slot werd Lennard den Boerex aequo met Marcel Pluymert en John van de Laar de beste SCD-er op basis van weerstandspunten. John bleef nog lang aan de bar protesteren, maar de uiterst vriendelijke wedstrijdleider Mark .v.d. Hulst bleef onverbiddelijk…

Buiten de prijzen kwam relatief de beste prestatie op naam van Anton van Bokhoven. Hij haalde liefst 3,5 uit 7 en boekte daarmee de grootste ELO winst van onze 21 deelnemende clubleden !

NrPlNameELOPtTPRSB
11Konings, Frans (FM)22087265833,50
24Van Esterik, Erik19925,5208624,75
314Van Dongen, Gijs17895,5207221,75
45Ydo, Pim19815,5201522,25
538Van Waardenberg, John15065,5183719,25
62Den Boer, Lennard21125194918,50
76Pluymert, Marcel19195198418,00
817Van de Laar, John17505180519,50
912Ehrhardt, Matthias (DUI)17995184215,00
108Geboers, Jimmy (BEL)18795182116,50
1110Van de Griend, Johan18604,5178714,25
129Jongeneel, Wim18684,5176216,00
1315Van Blommestein, Victor17764,5187813,75
1420Van den Berg, Jaap17174177213,50
1527Werkhoven, Maarten16524175814,00
1626Oudshoorn, Paul16574166113,00
1728Everaars, Han16494181111,50
1811Kleinjan, Pim18524182611,50
1935Van Dongen, Sam15434158212,50
2032Uittenbogaard, Hans15644170610,00
2113Kastelein, Gerard17914159012,50
2218Liefbroer, Aat17314163610,50
2324Van Haren, Otto16824160310,50
2416De Bruin, Wouter17644161410,75
257Franx, Jan-Paul19004156810,50
2621Van ‘t Hoff, Kees17093,5175011,25
273Algera, Symon20393,5179012,75
2844Van Bokhoven, Anton13343,514868,00
2945Kerkmeester, Cedric13123159912,75
3029Van Hoek, Thijs16473164110,50
3125Van Rijs, Piet1664315917,50
3230Dortmond, Coen1615315797,00
3342Rijneveen, Martijn1478314597,75
3419Dobber, Bert1719315997,00
3522De Vries, Ronald1696316447,00
3636Van der Kooi, Anne1540315056,50
3734Hobe, Ton1550315326,00
3833De Roos, Paul1557315368,00
3946Thurai, Cletus1299314536,50
4023Ameling, Bob1684314084,75
4152Fafié, Peter11202,512876,50
4241Van der Knijff, Henrieke15002,514045,50
4337Van Manen, Bert15062,514503,75
4431Zwartjes, Gert15902,514894,75
4547Van Hulst, Mark127027265,00
4640Franx, Pieter1500212473,50
4748Jadoenath, Ramesh1200213313,00
4839Jelier, Rick1504213341,50
4950De Ruijter, Jack1193211272,00
5053Kooijmans, René78026672,00
5149Van Breugel, Cor12001,514453,75
5243Barends, Henk13811,513304,00
5351Harms, Aart114216651,00

Gezien de reacties van de deelnemers (en daar gaat het toch om) kunnen we terugzien op een succesvol toernooi. In 2017 zullen we het 12e Hoogendoorn toernooi graag weer organiseren.

Dank van / aan: Arend van Grootheest - Jan Willem Versloot - Mark van Hulst - Ton Slagboom