Admin
Nieuws 29 december 2015

10e PANK HOOGENDOORN Toernooi groot succes

Door Ton Slagboom

Hoewel de inschrijvingen laat op gang kwamen, vonden toch 48 spelers de weg naar ‘onze’ Crabbehoeve. Helaas moesten Rik de Wilde en Lemmy Schakel al na de 1e ronde (waarin ze nog tegen elkaar speelden) afhaken, waardoor er 46 overbleven, keurig verdeeld over 3 groepen.

Het toernooi was wat sterker bezet dan vorig jaar, dus een volledig podium voor SCD zat er niet echt in. Toch haalden Lennard den Boer en Piet Pluymert met 5 uit 7 de zilveren en bronzen plak (Piet won nog wel van Lennard!) en moesten ze alleen Tilburger Jan Douwes voor zich laten.

De tweede groep tikte Victor van Blommesteijn als tweede aan achter de sterk spelende Jacques Malschaert en ook in de derde groep haalden we eremetaal met Rick Jelier en Bertus van Manen achter, jawel de broer van, Hans Malschaert.

De resultaten van ‘de onzen’ (gesorteerd op TPR):

PosNaamGrScorePrtWRVBRtg+/-TPR
1Piet Pluymert15742119991052104
2Lennard den Boer1575022050442094
3Ben Sitton1473221853801933
4John vd Laar1371421799421841
5Marcel Pluymert1371421891-561835
6Victor van Blommensteijn2574211733971830
7Hans Schreuder23,572321633531686
8Rick Jelier35,5743014502211671
9Thijs van Hoek2373041620211641
10Bert van Manen35,574301506871593
11Henk Barends34732213621141476
12Anton van Bokhoven34732212931831476
13Elroy Peters33,573131470-581412
14Gert Zwartjes2171061616-2411375
15Ton Hobe33,573131552-1821370
16Aart Harms32712411401481288

De organisatie was, zoals altijd, in de vertrouwde voortreffelijke handen van penningmeester Kees van ‘t Hof, wedstrijdleider Mark van Hulst, onze eigen Gert Zwartjes en veelvoudig deelnemer en ceremoniemeester Hans Berrevoets. Dank daarvoor.

De afsluiting was een mooi citaat van de barman: We gaan de paarden poetsen…

Ton Slagboom