We have 978 guests and no members online

Aanstaande zaterdag nog een maal thuis: Tegen DJC Stein

Aanstaande zaterdag wordt de 7e van de 9 KNSB ronden gespeeld en de laatste twee wedstrijden spelen we uit. Het is dus uw laatste kans om onze sterspelers dit seizoen in actie te zien in een KNSB wedstrijd.

Het belooft een spannende wedstrijd te worden. Stein kan een heel sterke ploeg op de been brengen. Ze moeten een heel stuk reizen en dat kan in ons voordeel werken. Daarentegen heeft Stein nog maar 5 punten en zijn ze nog lang niet zeker van behoud in de 2e klasse. Dat kan ook nog wel eens een extra stimulans zijn. Ik vermoed dat ze op volle oorlogssterkte komen met 3 FMs en iedereen boven de 2000.

Ons team staat nu 4e op 2 punten en 3.5 bordpunten van Calder 2 (moeten we nog tegen) en 1 punt van Venlo en De Pion. Theoretisch dus nog in de race voor het kampioenschap maar dan mogen we niets meer inleveren en ook nog eens 3.5 punten op Calder inlopen. Reden genoeg dus om ons aanstaande zaterdag te komen steunen in ons gezellige clublokaal.

resized_d3100DSC_0139_3444.jpg

Schaak puzzel