De ELO lijst is de interne ELO lijst. De FIDE en KNSB ratings worden niet meegenomen bij de vaststelling van deze rating.

Schaakclub Dordrecht, Herfstcompetitie 2019

ELO rating lijst na ronde 6


Pl NaamClubratingW/V 
 
1Timmermans, M.A. (Mark) 2397,204,7 
2Krul, R. (Rene) 2212,1-01,9 
3Wilde, R. de (Rik) 2151,201,9 
4Boer, L. den (Lennard) 2148,3-05,9 
5Hennekes, J. (Jacques) 2016,301,8 
6Pluymert, P.W. (Piet) 2005,405,5 
7Jong, J. de (Joop) 1991,244,5 
8Keeken, R. van (Roland) 1952,000,0 
9Koppelaar, V. (Victor) 1942,9-21,9 
10Vogelesang, S. (Sander) 1936,7-01,5 
11Doorn, X. van (Xander) 1931,011,2 
12Oevelen, P. van (Peter) 1914,600,0 
13Sitton, B. (Ben) 1890,6-00,1 
14Oliemans, C. (Cor) 1885,407,9 
15Versloot, J.W. (Jan Willem) 1884,2-19,9 
16Jong, R de (Roel) 1883,008,1 
17Apon, H. (Iwahn) 1881,9-09,4 
18Slagboom, T. (Ton) 1854,000,0 
19Vos, M. (Martijn) 1837,000,0 
20Blommestein, V. van (Victor) 1835,6-12,4 
21Berrevoets, H. (Hans) 1831,737,2 
22Timmermans, A.L. (Adri) 1830,8-22,8 
23Wilde-Schakel, L. de (Lemmy) 1824,500,0 
24Jiskoot, L. (Laurens) 1819,119,1 
25Griend, J. van de (Johan) 1819,002,2 
26Jiskoot, Th.E. (Theo) 1818,6-28,3 
27Bruin, W.J. de (Wouter) 1812,0-33,7 
28Timmermans, H.J. (Henk) 1809,529,6 
29Laar, J.C.A. van de (John) 1800,408,3 
30Boer, M.F. den (Marcel) 1794,5-03,1 
31Abee, K. (Koos) 1791,884,6 
32Heeren, A. van (Arie) 1751,5-04,8 
33Hoff, C.D. van 't (Kees) 1749,503,3 
34Pluymert, M. (Marcel) 1737,9-43,2 
35Jongeneel, W. (Wim) 1726,6-43,1 
36Rijneveen, M. (Martijn) 1722,616,4 
37Geus, T. de (Timon) 1698,000,0 
38Jelier, R. (Rick) 1695,1-21,4 
39Dwars, C. (Conchita) 1680,9-21,3 
40Weert, G. van der (Gerben) 1652,903,3 
41Noort, W. van (Wim) 1652,3-06,6 
42Veen, M van der (Michiel) 1646,546,5 
43Schot, P. (Peter) 1623,547,5 
44Grootheest, A. van (Arend) 1620,409,8 
45Hoek, T. van (Thijs) 1608,500,0 
46Wingerden, E. van (Erwin) 1593,5-14,3 
47Slotboom, T. (Teus) 1568,1-04,1 
48Soeterbroek, J. (Jaimy) 1560,550,1 
49Visser, T. (Theo) 1553,5-05,4 
50Maertelaere, A. de (Anton) 1542,131,0 
51Hobe, T. (Ton) 1534,4-43,9 
52Groot, B.D. (Dick) 1529,1-16,9 
53Zwartjes, G. (Gert) 1527,4-03,8 
54Haren, O.C. van (Otto) 1508,304,8 
55Schreuder, P.J. (Hans) 1497,8-46,4 
56Manen, B. van (Bert) 1465,4-14,0 
57Bonninga, A. (Anko) 1437,126,3 
58Nugteren, D. (Dick) 1434,231,7 
59Monster, H. (Henk) 1407,5-23,6 
60Barends, H. (Henk) 1377,5-21,4 
61Boersma, J. A. (Hans) 1340,9-14,1 
62Vliet, W. van (Wim) 1306,701,7 
63Fafie, P. (Peter) 1288,609,2 
64Herk, R. van (Robert) 1241,012,8 
65Mulder, R (Rien) 1223,1-29,4 
66Vries, E. de (Edward) 1193,061,4 
67Vossen, C. (Cor) 1145,216,1 
68Harms, A. (Aart) 1138,309,2 
69Dijk, J. van (Johan) 1073,3-38,3 
70Poort, L. (Lennahrt) 1038,705,1 
71Reijenga, J. (Jan) 912,1-22,8 
72Berg, T. van den (Tobias) 869,4-53,0