De ELO lijst is de interne ELO lijst. De FIDE en KNSB ratings worden niet meegenomen bij de vaststelling van deze rating.

Schaakclub Dordrecht, Voorjaarscompetitie 2019

ELO rating lijst na ronde 16


Pl NaamClubratingW/V 
 
1Timmermans, M.A. (Mark) 2392.5-09.3 
2Krul, R. (Rene) 2214.0-00.6 
3Boer, L. den (Lennard) 2154.2-06.5 
4Wilde, R. de (Rik) 2149.206.2 
5Hennekes, J. (Jacques) 2014.5-29.7 
6Pluymert, P.W. (Piet) 1999.9-05.6 
7Koppelaar, V. (Victor) 1964.831.7 
8Keeken, R. Van (Roland) 1952.000.0 
9Jong, J. de (Joop) 1946.7-10.7 
10Vogelesang, S (Sander) 1938.100.0 
11Doorn, X. Van (Xander) 1919.839.7 
12Oevelen, P. Van (Peter) 1914.613.2 
13Versloot, J.W. (Jan Willem) 1904.1-14.9 
14Apon, H. (Iwahn) 1891.314.3 
15Sitton, B. (Ben) 1890.750.0 
16Oliemans, C. (Cor) 1877.5-21.0 
17Jong, R de (Roel) 1874.902.4 
18Slagboom, T. (Ton) 1854.000.0 
19Timmermans, A.L. (Adri) 1853.6-26.2 
20Blommestein, V. van (Victor) 1848.003.1 
21Jiskoot, Th.E. (Theo) 1846.9-07.7 
22Bruin, W. de (Wouter) 1845.761.1 
23Vos, M. (Martijn) 1837.000.0 
24Schakel, L. (Lemmy) 1824.500.0 
25Griend, J. van de (Johan) 1816.8-11.4 
26Boer, M.F. den (Marcel) 1797.6-36.8 
27Berrevoets, H. (Hans) 1794.5-63.0 
28Laar, J.C. van de (John) 1792.153.1 
29Pluymert, M. (Marcel) 1781.1-27.9 
30Timmermans, H.J. (Henk) 1779.948.5 
31Jongeneel, W. (Wim) 1769.8-14.5 
32Heeren, A. van (Arie) 1756.473.6 
33Hoff, C.D. van 't (Kees) 1746.212.3 
34Jelier, R. (Rick) 1716.6-30.9 
35Abee, K. (Koos) 1707.245.5 
36Rijneveen, M. (Martijn) 1706.2-41.6 
37Dwars, C. (Conchita) 1702.2-25.3 
38Geus, T. De (Timon) 1698.013.6 
39Noort, W. van (Wim) 1658.931.3 
40Weert, G. van der (Gerben) 1649.5-21.7 
41Grootheest, A. van (Arend) 1610.600.7 
42Hoek, T. van (Thijs) 1608.5-12.6 
43Wingerden, E. van (Erwin) 1607.8-48.1 
44Hobe, T. (Ton) 1578.317.8 
45Schot, P (Peter) 1576.1-90.1 
46Slotboom, T (Teus) 1572.165.9 
47Visser, T (Theo) 1558.932.0 
48Groot, B.D. (Dick) 1546.0-22.0 
49Schreuder, P.J. (Hans) 1544.3-33.1 
50Zwartjes, G. (Gert) 1531.1-46.5 
51Maertelaere, A. de (Anton) 1511.1-03.9 
52Soeterbroek, J (Jaimy) 1510.4216.0 
53Haren, O.C. van (Otto) 1503.5-30.1 
54Manen, B. van (Bert) 1479.4-38.5 
55Monster, H. (Henk) 1431.120.1 
56Bonninga, A. (Anko) 1410.8-07.5 
57Nugteren, D. (Dick) 1402.428.5 
58Barends, H. (Henk) 1398.9-00.8 
59Boersma, J. A. (Hans) 1355.0-55.2 
60Vliet, W. Van (Wim) 1305.0-48.1 
61Fafie, P. (Peter) 1279.4-29.3 
62Mulder, R (Rien) 1252.5-17.9 
63Herk, R. van (Robert) 1228.2-01.6 
64Waziri, A. (Asheq) 1175.300.0 
65Vries, E de (Edward) 1131.616.4 
66Vossen, C. (Cor) 1129.101.9 
67Harms, A. (Aart) 1129.137.7 
68Dijk, J. van (Johan) 1111.612.9 
69Acar, B (Bilal) 1087.613.5 
70Poort, L (Lennahrt) 1033.7-00.4 
71Ginneken, M. van (Manon) 985.7-14.3 
72Reijenga, J. (Jan) 934.919.9 
73Berg, T. van den (Tobias) 922.4-77.6