We have 270 guests and no members online

Tweede viertal begint het nieuwe jaar met verlies.

Op dinsdag 5 januari speelde het Tweede Viertal thuis tegen “De IJssel” uit Moordrecht. Zij kwamen met een zeer sterk team naar Dordrecht en dat hebben we duidelijk gemerkt. De uitslag was 0,5 – 3,5  Dat was weer even slikken, ondanks het feit dat we toch geen slecht team aan het bord hadden. Er waren misschien wel wat mogelijkheden, maar het Nieuwe Jaar is voor ons team nog niet goed genoeg begonnen, Door omstandigheden speelden we me met een wat ander samenstelling
Aan bord 1 tm 4 resp. Hans Boersma, Henk Barends, Peter Fafië en Aart Harms. Er zijn voor ons nu nog twee wedstrijden in de poule spelen. We gaan echt voor een beter resultaat.
Aart Harms

resized_d3100DSC_0145_3450.jpg

Schaak puzzel