Het volgende overzicht toont de tussen (of eind) stand van de kroongroep van Schaakclub Dordrecht. Deze competitie bepaalt de uiteindelijke kampioen van de club. De stand wordt alleen bepaald door het aantal gescoorde punten in deze gesloten competitie. De kroongroep wordt gevormd door de sterkste leden van de vereniging, gebaseerd op de clubrating, aangevuld met een aantal door het bestuur uitgenodigde spelers.

Schaakclub Dordrecht, Kroongroep overzicht


 Naam123456789101112Total
1Timmermans, M.A. (Mark) 0.50.511111111110
2Krul, R. (Rene) 0.500.51110.50.51118
 Wilde, R. de (Rik) 0.510.50.50.51011118
4Boer, L. den (Lennard) 00.50.50.5110.50.50116.5
5Jong, J. de (Joop) 000.50.50.50.5110.50.516
6Hennekes, J. (Jacques) 000.500.50.5101115.5
7Keeken, R. Van (Roland) 00000.50.510.510.515
 Koppelaar, V. (Victor) 00.510.500010115
 Oevelen, P. Van (Peter) 00.500.5010.500.5115
10Apon, H. (Iwahn) 00010.50010.5014
11Timmermans, A.L. (Adri) 00000.500.500113
12Vogelesang, S (Sander) 000000000000