Dordrecht maakt de blitz

Gisteravond mochten Ben en Ton tijdens de jaarlijkse Sportprom in het Postiljon op het podium hun kunsten vertonen tijdens een mini snelschaak partij onder goedkeurend toezicht van voorzitter Gert Zwartjes.

De initiator hiervan, de afgetreden voorzitter van de Sportraad Andries v.d. Graaf, was na afloop laaiend enthousiast. Ter aanvulling van het vochtverlies tijdens deze uitputtingsslag mochten de beide SCD bestuursleden dan ook na afloop hun dorst lessen tussen de vele VIP's.

Op RTV Dordrecht is een glimp van hun optreden deze week te zien in het nieuws net na het hele uur, dat is als je even niet met je ogen knippert. Toch voor de SCD weer uitstekende promotie.

In de op onze clubavond gefilmde 'voorwedstrijd' verloor Ton het potje, maar dat krijg je ervan als je een verliesvariant van de Leeuw kiest...

resized_d3100DSC_0144_3449.jpg