De ELO lijst is de interne ELO lijst. De FIDE en KNSB ratings worden niet meegenomen bij de vaststelling van deze rating.

Schaakclub Dordrecht, Lentecompetitie 2018

ELO rating lijst na ronde 3


Pl 

Naam

ClubratingW/V 
 
1Timmermans, M.A. (Mark) 2407.905.8 
2Omearat, A. (Adel) 2298.000.0 
3Krul, R. (Rene) 2209.0-05.2 
4Wilde, R. de (Rik) 2166.411.2 
5Boer, L. den (Lennard) 2120.009.2 
6Hennekes, J. (Jacques) 2066.4-30.9 
7Pluymert, P.W. (Piet) 2017.2-26.0 
8Keeken, R. Van (Roland) 1994.8-07.2 
9Oliemans, C. (Cor) 1987.620.8 
10Jong, J. de (Joop) 1981.4-22.3 
11Koppelaar, V. (Victor) 1963.308.2 
12Versloot, J.W. (Jan Willem) 1951.000.0 
13Jong, R de (Roel) 1940.716.8 
14Apon, H. (Iwahn) 1939.300.0 
15Oevelen, P. Van (Peter) 1936.4-07.5 
16Vogelesang, S (Sander) 1931.900.0 
17Slagboom, T. (Ton) 1921.000.0 
18Jiskoot, Th.E. (Theo) 1884.2-06.1 
19Schakel, L. (Lemmy) 1873.800.0 
20Griend, J. van de (Johan) 1865.117.2 
21Pluymert, M. (Marcel) 1863.207.3 
22Sitton, B. (Ben) 1861.7-16.2 
23Vos, M. (Martijn) 1857.000.0 
24Abee, K. (Koos) 1854.926.2 
25Blommestein, V. van (Victor) 1850.602.8 
26Timmermans, A.L. (Adri) 1845.803.5 
27Berrevoets, H. (Hans) 1812.8-00.4 
28Timmermans, H.J. (Henk) 1804.019.0 
29Jongeneel, W. (Wim) 1802.000.0 
30Hoff, C.D. van 't (Kees) 1785.814.9 
31Dwars, C. (Conchita) 1782.2-16.1 
32Bruin, W. de (Wouter) 1772.4-12.5 
33Laar, J.C. van de (John) 1758.3-00.3 
34Boer, M.F. den (Marcel) 1755.5-13.7 
35Heeren, A. van (Arie) 1709.1-14.9 
36Weert, G. van der (Gerben) 1709.116.4 
37Jelier, R. (Rick) 1706.9-00.1 
38Wingerden, E. van (Erwin) 1688.3-17.2 
39Haren, O.C. van (Otto) 1670.434.6 
40Noort, W. van (Wim) 1663.9-19.2 
41Geus, T. De (Timon) 1657.500.0 
42Rijneveen, M. (Martijn) 1647.016.6 
43Dobber, B. (Bert) 1631.100.0 
44Schot, P (Peter) 1627.330.6 
45Goedegebuur, R. (Robert) 1609.000.0 
46Maertelaere, A. de (Anton) 1606.9-16.5 
47Zwartjes, G. (Gert) 1590.015.5 
48Schreuder, P.J. (Hans) 1586.028.8 
49Hoek, T. van (Thijs) 1585.3-32.1 
50Grootheest, A. van (Arend) 1584.914.0 
51Visser, T (Theo) 1578.5-00.6 
52Slotboom, T (Teus) 1577.915.5 
53Hobe, T. (Ton) 1547.7-13.8 
54Manen, B. van (Bert) 1529.915.5 
55Nugteren, B. (Bas) 1527.4-30.1 
56Bonninga, A. (Anko) 1514.1-29.5 
57Groot, B.D. (Dick) 1494.613.4 
58Boersma, J. A. (Hans) 1488.8-32.6 
59Peters, E (Elroy) 1476.500.0 
60Monster, H. (Henk) 1452.2-05.2 
61Vliet, W. Van (Wim) 1399.900.0 
62Nugteren, D. (Dick) 1374.706.8 
63Barends, H. (Henk) 1359.012.8 
64Fafie, P. (Peter) 1325.5-20.4 
65Mulder, R (Rien) 1268.5-05.9 
66Herk, R. van (Robert) 1250.700.0 
67Hauser, J. (Johann) 1213.200.6 
68Vries, E de (Edward) 1205.823.7 
69Waziri, A. (Asheq) 1195.300.0 
70Harms, A. (Aart) 1178.712.8 
71Vossen, C. (Cor) 1176.706.5 
72Dees, A. (Bram) 1137.4-16.7 
73Dijk, J. van (Johan) 1130.803.4 
74Poort, L (Lennahrt) 1066.1-33.9 
75Reijenga, J. (Jan) 924.122.8