De competitie ranglijst toont de stand binnen de herfst-, winter- en voorjaarscompetitie. Deelnemers aan het Kampioenschap van Schaakclub Dordrecht (ofwel de Kroongroep) worden op deze lijst getoond met een "K". Spelers die buiten mededinging aan de competitie meedoen worden aangegeven met een "*".

Schaakclub Dordrecht, Lentecompetitie 2018

Competitie ranglijst na ronde 3


PL 

Naam

CPPntPartijen% 
 
K Timmermans, M.A. (Mark) 2462.13.03100.0 
1Omearat, A. (Adel) 2288.00.00.0 
K Krul, R. (Rene) 2224.21.5275.0 
K Wilde, R. de (Rik) 2195.22.02100.0 
K Boer, L. den (Lennard) 2119.71.0250.0 
K Hennekes, J. (Jacques) 2048.81.0333.3 
2Oliemans, C. (Cor) 2010.12.0366.7 
K Keeken, R. Van (Roland) 2000.71.0250.0 
3Pluymert, P.W. (Piet) 1996.00.5225.0 
K Koppelaar, V. (Victor) 1975.10.5150.0 
4 Versloot, J.W. (Jan Willem) 1961.00.00.0 
5 Jong, R de (Roel) 1957.61.01100.0 
K Jong, J. de (Joop) 1945.00.5316.7 
K Apon, H. (Iwahn) 1929.30.00.0 
K Vogelesang, S (Sander) 1921.90.00.0 
6 Slagboom, T. (Ton) 1911.00.00.0 
K Oevelen, P. Van (Peter) 1903.90.020.0 
7 Griend, J. van de (Johan) 1892.31.5275.0 
8 Jiskoot, Th.E. (Theo) 1878.50.5225.0 
9 Pluymert, M. (Marcel) 1875.71.0250.0 
10 Vos, M. (Martijn) 1867.00.00.0 
11 Schakel, L. (Lemmy) 1863.80.00.0 
12 Abee, K. (Koos) 1861.12.0366.7 
13 Sitton, B. (Ben) 1855.40.5225.0 
14 Blommestein, V. van (Victor) 1850.71.0250.0 
15 Hoff, C.D. van 't (Kees) 1840.72.02100.0 
K Timmermans, A.L. (Adri) 1832.30.5225.0 
16 Timmermans, H.J. (Henk) 1823.01.5275.0 
17 Berrevoets, H. (Hans) 1822.40.5150.0 
18 Bruin, W. de (Wouter) 1799.91.0250.0 
19 Jongeneel, W. (Wim) 1792.00.00.0 
20 Dwars, C. (Conchita) 1766.11.0333.3 
21 Laar, J.C. van de (John) 1758.01.0250.0 
22 Weert, G. van der (Gerben) 1754.52.02100.0 
23 Boer, M.F. den (Marcel) 1751.80.5225.0 
24 Jelier, R. (Rick) 1716.90.5150.0 
25 Haren, O.C. van (Otto) 1705.02.5383.3 
26 Heeren, A. van (Arie) 1694.20.5225.0 
27 Wingerden, E. van (Erwin) 1671.10.5225.0 
28 Geus, T. De (Timon) 1667.50.00.0 
29 Rijneveen, M. (Martijn) 1663.62.0366.7 
30 Schot, P (Peter) 1657.92.5383.3 
31 Dobber, B. (Bert) 1641.10.00.0 
32 Noort, W. van (Wim) 1615.70.5316.7 
33 Schreuder, P.J. (Hans) 1614.82.5383.3 
34 Zwartjes, G. (Gert) 1605.52.0366.7 
35 Goedegebuur, R. (Robert) 1599.00.00.0 
36 Grootheest, A. van (Arend) 1598.92.0366.7 
37 Slotboom, T (Teus) 1593.41.5275.0 
38 Maertelaere, A. de (Anton) 1590.31.0333.3 
39 Visser, T (Theo) 1577.91.5350.0 
40 Hoek, T. van (Thijs) 1553.20.020.0 
41 Manen, B. van (Bert) 1545.42.0366.7 
42 Hobe, T. (Ton) 1534.01.0333.3 
43 Groot, B.D. (Dick) 1508.02.0366.7 
44 Nugteren, B. (Bas) 1497.30.5316.7 
45 Bonninga, A. (Anko) 1484.60.020.0 
46 Peters, E (Elroy) 1466.50.00.0 
47 Boersma, J. A. (Hans) 1456.10.5316.7 
48 Monster, H. (Henk) 1447.01.5350.0 
49 Vliet, W. Van (Wim) 1409.90.00.0 
50 Nugteren, D. (Dick) 1381.51.5350.0 
51 Barends, H. (Henk) 1375.12.0366.7 
52 Fafie, P. (Peter) 1308.21.0333.3 
53 Mulder, R (Rien) 1262.61.0250.0 
54 Vries, E de (Edward) 1256.22.5383.3 
55 Herk, R. van (Robert) 1240.70.00.0 
56 Hauser, J. (Johann) 1213.71.0250.0 
57 Harms, A. (Aart) 1191.52.0366.7 
58 Waziri, A. (Asheq) 1185.30.00.0 
59 Vossen, C. (Cor) 1180.20.5150.0 
60 Dees, A. (Bram) 1120.70.010.0 
61 Dijk, J. van (Johan) 1094.21.0333.3 
62 Poort, L (Lennahrt) 1037.60.020.0 
63 Reijenga, J. (Jan) 981.32.02100.0